• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Projekt "Naprzeciw restrukturyzacji"
Informacja o szkoleniach w miesiącu lipcu 2011 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 27 Październik 2011 06:41
altW miesiącu lipcu br. odbyły się cztery szkolenia zorganizowane przez Forum Związków Zawodowych w ramach projektu „Naprzeciw restrukturyzacji" w województwie mazowieckim, śląskim, małopolskim oraz dolnośląskim.
Więcej…
 
Projekt "Naprzeciw restrukturyzacji" - dokumenty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 30 Wrzesień 2011 04:41
altW rozwinięciu publikujemy regulamin szkoleń i seminariów w ramach Projektu "Naprzeciw restrukturyzacji" i inne dokumenty.
Więcej…
 
Seminaria w ramach Projektu „Naprzeciw restrukturyzacji” PDF Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 18 Lipiec 2011 08:28
altCelem seminariów jest zwiększenie kompetencji przedstawicieli związków zawodowych oraz organizacji pracodawców i pracodawców w zakresie poszukiwania kompromisowych rozwiązań w zakresie prowadzenia procesu restrukturyzacji oraz łagodzenia jego negatywnych skutków. Seminaria kierowane są do 160 członków związków zawodowych zrzeszonych w Forum Związków Zawodowych pochodzących z zakładów potencjalnie zagrożonych zwolnieniami z powodów procesów restrukturyzacyjnych oraz organizacji pracodawców i pracodawców.
Więcej…
 
Najbliższe szkolenia w ramach Projektu "Naprzeciw restrukturyzacji" PDF Drukuj Email
(8 głosów, średnia ocena 3.00 na 5)
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 14 Lipiec 2011 06:44
altW rozwinięciu publikujemy informację dotyczącą najbliższych szkoleń w ramach Projektu "Naprzeciw restrukturyzacji". Celem szkolenia jest zwiększenie kompetencji przedstawicieli pracowników w zakresie poszukiwania kompromisowych rozwiązań w zakresie prowadzenia procesu restrukturyzacji, oraz łagodzenia jego negatywnych skutków.
Więcej…
 
"Naprzeciw restrukturyzacji" - szczegóły Projektu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011 09:52
altPrzypominamy, że od maja 2011 r. Forum Związków Zawodowych podjęło się realizacji Projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Naprzeciw restrukturyzacji”. Projekt kierowany jest do członków związków zawodowych zrzeszonych w FZZ oraz organizacji pracodawców pochodzących z zakładów potencjalnie zagrożonych zwolnieniami z powodów procesów restrukturyzacyjnych. W rozwinięciu szczegóły Projektu oraz załączniki.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 4