• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Seminaria i szkolenia
Szkolenie w Gnieźnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Środa, 09 Listopad 2011 23:46
altMamy przyjemność poinformować, że w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” w dniach 24-26 października br. w Hotelu w Starej Kamienicy w Gnieźnie odbyło się szkolenie, w trakcje którego  przeszkolono 14 osób (w tym 5 kobiet).
Więcej…
 
Szkolenie w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 25 Październik 2011 08:01
altW dniach 17-19 października br. w Domu Kultury Kolejarza w Krakowie zostało przeprowadzone szkolenie w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” , które zakresem tematycznym obejmowało: koncepcję CSR (opis, narzędzia, korzyści), elastyczne formy pracy (rodzaje, charakterystyka) oraz zagadneinie godzenia życia prywatnego i zawodowego (zasady i rekomendacje rozwiązań). Przeszkolono 22 osoby (w tym 7 kobiet).
Więcej…
 
Szkolenie w Białymstoku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 20 Październik 2011 09:50
altW dniach 4-6 października br. w hotelu „Pod Herbem” w Białymstoku odbyło się kolejne szkolenie w ramach Projektu Unijnego realizowanego przez Forum Związków Zawodowych wraz z Partnerem Uniwersytetem Warszawskim pt. „Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa pracownika”. W szkoleniu udział wzięło 14 przedstawicieli organizacji związkowych zrzeszonych w Forum ZZ (w tym 6 kobiet).
Więcej…
 
Szkolenie w Rucianem-Nidzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 11 Październik 2011 12:48
 
altW dniach 10-12 października br. w Ośrodku Exploris Piaski w Rucianem-Nidzie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Forum Związków Zawodowych w ramach projektu  "Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika" w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim. W szkoleniu wzięło udział 8 osób z organizacji związkowych zrzeszonych w Forum ZZ (w tym 4 kobiety) z województwa warmińsko-mazurskiego.
Więcej…
 
Szkolenie w Mielcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Środa, 14 Wrzesień 2011 13:10
altW dniach 13-14 września br. w hotelu Atena w Mielcu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Forum Związków Zawodowych w ramach projektu  "Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa pracownika" w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim. Głównym celem szkolenia było zwiększenie kompetencji członków związków zawodowych zrzeszonych w Forum ZZ oraz organizacji pracodawców i pracodawców w zakresie wdrażania idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz upowszechniania elastycznych form zatrudnienia, a także zbadanie wyzwań dla CSR w relacjach pracodawca – pracownik z perspektywy pracownika. W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele organizacji związkowych zrzeszonych w Forum ZZ woj. podkarpackiego.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 7