• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Sesja Plenarna EKES w lipcu 2012 r. Drukuj Email
EKES - Aktualności EKES
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Środa, 29 Sierpień 2012 16:15
altW dniach 11–12 lipca 2012 r. odbyło się Zgromadzenie Plenarne Europejskiego Komitetu Społeczno-Ekonomicznego. W sesji plenarnej wziął udział minister ds. europejskich w rządzie cypryjskim Andreas D. Mavrogiannis, który przedstawił priorytety prezydencji cypryjskiej w Radzie UE. Odbyła się także debata tematyczna poświęcona konferencji „Rio+20”, z udziałem: Janeza Potočnika, komisarza europejskiego ds. środowiska, Laurence Tubiany, dyrektor Instytutu Rozwoju Zrównoważonego i Stosunków Międzynarodowych (IDDRI), oraz Oliviera Consolo, dyrektora CONCORD (Europejskiej Konfederacji Organizacji Pozarządowych na rzecz Pomocy w Sytuacjach Kryzysowych i Rozwoju) i sprawozdawcy grupy łącznikowej „Społeczeństwo obywatelskie”.
Więcej…
 
Posiedzenie EKES w Brukseli Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
EKES - Aktualności EKES
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Środa, 29 Sierpień 2012 13:40
alt26 kwietnia 2012 r. w Brukseli odbyło się posiedzenie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i przedstawienie na sesji plenarnej problemu kwalifikacji pielęgniarek i położnych w Polsce – licealistek.
Więcej…
 
Nadzwyczajne posiedzenie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Drukuj Email
EKES - Aktualności EKES
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Piątek, 01 Lipiec 2011 08:23
W dniu 30 czerwca br. w przeddzień objęcia przez Polskę przewodnictwa w UE, w Ministerstwie Gospodarki odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, a konkretnie grupy II czyli związkowców. To pierwsze tego rodzaju posiedzenie w Polsce.
Więcej…
 
467. sesja plenarna EKES Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
EKES - Aktualności EKES
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 03 Styczeń 2011 12:08
W dniach 8 – 9 grudnia 2010 r. w Brukseli odbyła się 467. sesja plenarna Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego. W obradach plenarnych oraz poprzedzającym je zebraniu Grupy II (pracownicy) uczestniczyła oficjalna delegacja Forum Związków Zawodowych, w której uczestniczył Zygmunt Mierzejewski - Wiceprzewodniczący FZZ, Sławomir Wittkowicz - członek Zarządu Głównego FZZ i szef Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ, Janusz Hyjek - członek Prezydium FZZ, Krzysztof Małecki - Członek Prezydium FZZ, Roman Michalski - członek Zarządu Głównego FZZ i Krzysztof Fidelis - członek Zarządu Głównego FZZ.
Więcej…
 
464. Sesja Plenarna EKES Drukuj Email
EKES - Aktualności EKES
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 13 Lipiec 2010 10:45
W dniach 14-15 lipca 2010 r. odbędzie się w Brukseli 464. Sesja Plenarna Europejskiego Komitetu Społeczno-Ekonomicznego. W sesji udział wezmą: Olivier Chastel, sekretarz stanu ds. europejskich w rządzie belgijskim, w imieniu prezydencji Rady UE oraz Michel Barnier, komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 8