• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Aktualności


Posiedzenie Rady Ochrony Pracy Drukuj Email
1 lutego 2011 r. obyło się posiedzenie Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP. Na spotkaniu omawiano wpływ pola elektroenergetycznego na bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz osoby postronne.
Więcej…
 
Kolejne spotkanie Polskiej Rady Ratowników Medycznych Drukuj Email
Podczas ostatniego spotkania Polskiej Rady Ratowników Medycznych w dniu 20 stycznia 2011 roku podjęto prace nad wyznaczeniem kierunków zmian w ustawie o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Podczas spotkania w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym omawiana była również tematyka zmian w wojewódzkich planach w poszczególnych województwach i problemu braku konsultacji ze stroną społeczną.
Więcej…
 
Pismo NSZZ Listonoszy Poczty Polskiej do Ministra Infrastruktury Drukuj Email
Publikujemy pismo NSZZ Listonoszy Poczty Polskiej do Ministra Infrastruktury w sprawie stawek kilometrowych za używanie pojazdów prywatnych do celów służbowych z dnia 24 stycznia 2011 r.
Więcej…
 
Posiedzenie KK ZZ Pracowników Policji Drukuj Email
W dniach 20-21 stycznia 2011 r. w Łukowie miało miejsce posiedzenie Komisji Krajowej Związku Zawodowego Pracowników Policji. Podczas spotkania zostało przyjęte sprawozdanie z działalności Związku oraz sprawozdanie finansowe za 2010 rok. Został również przedstawiony i przyjęty plan finansowy na rok 2011.
Więcej…
 
Informacja ZZ Pracowników Komunikacji Miejskiej w RP Drukuj Email
Publikujemy informację Zarządu Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Komunikacji Miejskiej w RP z dnia 28 stycznia 2011 r. dot. ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 Następna > Ostatnie >>

Strona 147 z 147