• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Aktualności


FZZ W RADIOWEJ JEDYNCE O REFORMIE SŁUŻB ZATRUDNIENIA Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Więcej…
 
NADAJEMY TON GOSPODARCE Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

   

Forum Związków Zawodowych podpowiada, jak dosłownie brać biznes w swoje ręce, by prywatyzowane firmy odnosiły sukcesy na trudnym polskim rynku. I tak już od trzech lat. Bezcenne rady ekspertów są dostępne dla wszystkich zupełnie za darmo. Dzisiaj podczas warszawskiej konferencji „Od akcjonariatu pracowniczego do przedsiębiorczości pracowniczej” FZZ i Polskie Stowarzyszenie Prointegracyjne – Europa podsumowało wysiłek wielu ludzi, który zmienił myślenie o spółkach pracowniczych w Polsce.

Więcej…
 
E-NNF – BLIŻEJ ZWIĄZKOWCÓW Drukuj Email

Najnowszy numer biuletynu e-NNF już dostępny. W wydaniu m.in. znajdą Państwo relację z konferencji FZZ „Demografia na polskim rynku pracy. Czy rodzina potrzebuje Państwa. Czy Państwo rodziny?”.

 

Więcej…
 
EUROPA ZWIĄZKOWA JEDZIE DO BRUKSELI Drukuj Email

                           

ZABLOKOWANE ULICE, A NA NICH TYSIĄCE LUDZI Z CAŁEJ EUROPY, KTÓRYCH POŁĄCZY WSPÓLNE HASŁO – „OSZCZĘDNOŚCIOM MÓWIMY STOP”. 

Więcej…
 
WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2/SP/2014/ZO Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

 

Pobierz załącznik

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 147