• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Aktualności EKZZ
ŚWIATOWY DZIEŃ GODNEJ PRACY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Wtorek, 07 Październik 2014 11:46


Więcej…
 
EUROPEJSKIE RADY ZAKŁADOWE: ICH ROLA W KWESTII BHP ORAZ ANTYCYPACJI ZMIAN” TEMATEM WSPÓLNEJ KONFERENCJI EKZZ I KE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Poniedziałek, 06 Październik 2014 09:31


Więcej…
 
Seminarium EKZZ w ramach projektu „Przewidując zmiany: angażowanie młodych pracowników dziś w celu osiągnięcia celów na 2050 rok” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor   
Wtorek, 02 Lipiec 2013 08:10

25 czerwca 2013r. w Brukseli odbyło się seminarium w ramach projektu „Przewidując zmiany: angażowanie młodych pracowników dziś w celu osiągnięcia celów na 2050 rok”, którego tematem było przystosowanie (nowych) miejsc pracy i umiejętności młodych i przyszłych pracowników do nadchodzącej w całej Europie transformacji ekologicznej. Seminarium zostało zorganizowane przez Europejską Konfederację Związków Zawodowych (EKZZ) dla przedstawicieli komisji młodych i działów ds. zrównoważonego rozwoju organizacji członkowskich EKZZ. Forum Związków Zawodowych było reprezentowane przez przewodniczącego Komisji Młodych FZZ Radosława Kwiatonia oraz przez radcę ds. międzynarodowych FZZ Tomasza Jasińskiego.

Więcej…
 
Szkolenie Europejskiego Instytutu Związków Zawodowych (ETUI) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor   
Wtorek, 02 Lipiec 2013 08:09

W dniach 18-19 czerwca 2013 roku w Lizbonie odbyło się szkolenie Europejskiego Instytutu Związków Zawodowych (ETUI): "Informacja i strategiczne cele związkowe w obszarze przyszłych funduszy strukturalnych na lata 2014-2020 w szczególności w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego"

Więcej…
 
18 Kongres Federacji Austriackich Związków Zawodowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor   
Wtorek, 02 Lipiec 2013 08:07

Od 18 do 20 czerwca 2013 roku w Wiedniu obradował 18 Kongres Federacji Austriackich Związków Zawodowych (OeGB). W kongresie udział wzięło 39 delegacji z różnych organizacji związkowych. Forum Związków Zawodowych reprezentował radca ds. międzynarodowych Tomasz Jasiński. W imieniu delegacji zagranicznych wystąpiła Sekretarz Generalna EKZZ Bernadette Ségol, która pogratulowała związkowcom z Austrii silnej pozycji oraz odniosła się do wielu rozwiązań austriackich, które w dobie kryzysu mogłyby być wzorem do naśladowania przez decydentów w krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 4