• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
Spotkanie Prezydium FZZ z przedstawicielami ZZ służb mundurowych Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 2.75 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Poniedziałek, 28 Czerwiec 2010 14:34
Publikujemy notatkę ze spotkania przedstawicieli Prezydium Forum Związków Zawodowych z reprezentacją związków zawodowych pracowników służb mundurowych, które odbyło się 24 czerwca 2010 r. w siedzibie Federacji ZZPKP przy ulicy Jaracza w Warszawie.
Więcej…
 
Spotkanie związków oświatowych z Ministrem Włodkowskim Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Sobota, 19 Czerwiec 2010 12:09
7 czerwca 2010 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie oświatowych związków zawodowych zrzeszonych w Forum Związków Zawodowych z Ministrem Zbigniewem Włodkowskim oraz kierownictwem Departamentu Zwiększania Szans Edukacyjnych MEN. Spotkanie odbyło się z inicjatywy FZZ i uczestniczyli w nim: Sławomir Wittkowicz (przewodniczący Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ, przewodniczący WZZ „Solidarność – Oświata”), Tadeusz Pisarek (członek Zarządu Głównego FZZ, przewodniczący NSZZ Pracowników Schronisk dla Nieletnich i Zakładów Poprawczych), Maria Płotczyk (członek ZG FZZ, przewodnicząca ZZ „Rada Poradnictwa”) oraz Urszula Moszczyńska (ekspert FZZ).
Więcej…
 
Spotkanie z Ministrem Bonim Drukuj Email
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 10 Czerwiec 2010 14:11
W dniu 10 czerwca 2010 r. odbyło się spotkanie Przewodniczącego Forum Związków Zawodowych Tadeusza Chwałki z Ministrem Michałem Bonim, Przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. Na spotkaniu omówiono m.in. kwestie dotyczące budżetu państwa, ubezpieczeń społecznych, a także dalszą współpracę z Forum ZZ. Ustalono też, że po 20 czerwca 2010 r. odbędzie się spotkanie Ministra Boniego z Prezydium FZZ.
 
<< Początek < Poprzednia 211 212 213 214 215 216 Następna > Ostatnie >>

Strona 216 z 216