• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
WALNE ZGROMADZENIE DELEGATÓW ZZZ BANKU PEKAO S.A. Drukuj Email
(8 głosów, średnia ocena 3.75 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Poniedziałek, 18 Kwiecień 2016 08:59

9 kwietnia przewodnicząca Forum Związków Zawodowych Dorota Gardias oraz radca ds. międzynarodowych Tomasz Jasiński byli gośćmi Walnego Zgromadzenia Delegatów ZZZ Banku Pekao S.A.

W trakcie spotkania przewodnicząca FZZ przedstawiła bieżącą sytuację organizacji i propozycje zmian, które omówiła w trakcie ostatniego posiedzenia Zarządu Głównego FZZ w Rowach. Odniosła się do problemu wizerunku organizacji związkowych w mediach i społeczeństwie oraz zaprezentowała ofertę, która została wypracowana w ramach "Forum Przyszłości". Podkreśliła wagę otworzenia się organizacji związkowych na zachodzące zmiany i na osoby młode zatrudnione na umowach śmieciowych. To ogromny kapitał społeczny, po który związki zawodowe muszą sięgnąć jak najszybciej.  Przewodnicząca zaprezentowała prace nad zmianami w definicji pracownika oraz bieżące działania Rady Dialogu Społecznego.

Tomasz Jasiński zaprezentował działania FZZ na arenie międzynarodowej. Zachęcał działaczy organizacji do aktywnego włączania się w życie FZZ także na arenie międzynarodowej, np. poprzez uczestnictwo w szkoleniach ETUI. W trakcie spotkania przedstawiciele FZZ omówili zmiany, które zachodzą w komunikacji i promocji organizacji ze szczególnym uwzględnieniem zmian w aktywności FZZ w mediach społecznościowych.

Uczestnicy spotkania ze zrozumieniem i z zaciekawieniem wysłuchali obu prezentacji. W imieniu delegatów związku przedstawicielom FZZ za przybycie i zaangażowanie podziękował przewodniczący ZZZ Banku Pekao S.A. Ferdynand Nowak.

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...