• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Logowanie

Zapraszamy do rejestracji! dzięki temu możesz oceniać i komentować artykuły i zdjęcia w galeriiGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 
POSIEDZENIE ZARZĄDU POWIATOWEGO FZZ W KONINIE PDF Drukuj Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności ZW FZZ - Wielkopolskie
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Czwartek, 17 Marzec 2016 13:15


W dniu 7 marca 2016 r. w Koninie odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatowego FZZ w powiecie konińskim. Posiedzenie było sprawozdawczo – wyborcze z uwagi na mijającą kadencję władz zarządu. Przewodnicząca Marzenna Owczarzak – Kamińska po przywitaniu członków zarządu i przewodniczącego ZW FZZ Krzysztofa Małeckiego, poprosiła o minutę ciszy zmarłych kolegów z Forum: przewodniczącego Tadeusza Chwałkę i członków Zarządu Głównego Henryka Chrobaka i Jana Lalika. Następnie przewodnicząca przedstawiła sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatowego za minioną kadencję. Głos zabrał członek Powiatowej Rady Zatrudnienia w Koninie Ryszard piasecki, który omówił działania rady, ilość bezrobotnych w regionie i stopy bezrobocia za 2015 rok. Podziękował za zaufanie zarządu i możliwość pracy w radzie przez dwie kadencje i poprosił o wybór nowej osoby na członka już Powiatowej rady Rynku Pracy w Koninie.

W trakcie przeprowadzonych wyborów w głosowaniu tajnym wybrano nowego przewodniczącego Zarządu Powiatowego FZZ w Koninie, którym został kol. Grzegorz Rauchfleisch ze Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego, natomiast wiceprzewodniczącym został wybrany kol. Jan Koźmiński także ze ZZ Pracowników Ruchu Ciągłego, a na członka PRRP kol. Piotr Rybiński z NSZZ Solidarność 80.

Członkowie Zarządu Powiatowego podziękowali ustępującej przewodniczącej Marzennie owczarek – Kamińskiej za utworzenie w powiecie konińskim zarządu FZZ i jego aktywność i rozwój. Wraz z przewodniczącym ZW FZZ Krzysztofem Małeckim przybliżyła członkom zarządu plany działań nowej przewodniczącej FZZ Doroty Gardias i nową wizję rozwoju naszej centrali związkowej, która w szczegółach zostanie zaprezentowana na „Forum Przyszłości” w Rowach w dniach 20-23 marca 2016r. Przybliżono także ofertę Funduszu Wczasów Pracowniczych, którego współwłaścicielem jest także Forum Związków Zawodowych.

Krzysztof Małecki

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...