• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
SŁAWOMIR WITTKOWICZ W RADIU PIK! Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 2.67 na 5)
Wiadomości - Aktualności FZZ
Wpisany przez Beata Pruszyńska   
Poniedziałek, 11 Styczeń 2016 08:25

 

 

Sławomir Wittkowicz, Przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność - Oświata”, Przewodniczący Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ był gościem środowego wydania programu „Rozmowa Dnia” w Radiu PiK. Audycję prowadziła redaktor Magda Jasińska.

 

W ciągu 13 minut Sławomir Wittkowicz odpowiedział na pytania dotyczące reformy 6 - latków, a także ostudził emocje jeśli chodzi o skalę negatywnych skutków reformy polegającej na likwidacji gimnazjów. Prowadząca dopytywała o status działalności centrali związkowej w kontekście podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli oraz zmian w systemie ich pracy (likwidacja godzin karcianych).

 

Na koniec Przewodniczący Branży Nauki, Oświaty i Kultury Forum Związków Zawodowych ocenił wyzwania stojące przed Wojewódzką Radą Dialogu Społecznego wskazując na jej wysokie kompetencje i potencjały.

 

Całą audycję możecie Państwo wysłuchać klikając w link - http://www.radiopik.pl/21,790,slawomir-wittkowicz

 


 

 

 

 

 


Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...