• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...
STANOWISKO FZZ WS. WYBORÓW PREZYDENCKICH Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)


Szanowni Państwo

W związku z mającą odbyć się 24 maja II turą Wyborów Prezydenckich 2015, Forum Związków Zawodowych informuje, iż nie opowiada się za żadnym z kandydatów, pozostawiając wybór w tej kwestii swoim organizacjom oraz poszczególnym członkom.

Jako apolityczna centrala związkowa, szczególną wagę przykładamy do konkretnych Rozwiązań proponowanych przez obydwu kandydatów, o ile sprzyjają one interesom pracowników, emerytów, bezrobotnych.

Na co dzień jesteśmy blisko ludzi, i to ich potrzeby są dla nas bardziej istotne od bieżących rozgrywek politycznych, szczególnie tych prowadzonych w gorącej, przedwyborczej atmosferze. Jest to czas wielu obietnic, często pochopnych i bez pokrycia. Dlatego też nie spotykaliśmy się w toku kampanii z żadnym za kandydatów.

Uznając udział w wyborach za obywatelski obowiązek oraz mając na względzie potrzebę coraz szerszego wpływu społeczeństwa na prowadzoną politykę, zaznaczamy równocześnie, że obietnice dawane prze obydwu kandydatów śledzimy z uwagą.

Po wyborach, niezależnie od ich wyniku, będziemy sprawdzać czy, i na ile będą one realizowane z korzyścią dla społeczeństwa.

 

Przewodniczący  Forum Związków Zawodowych

Tadeusz Chwałka

 

 

Fot.:  https://www.flickr.com/photos/wiertz/4563720850/">Wiertz Sébastien / http://foter.com/">Foter / http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC BY

Wiertz SébastienFoterCC BY

Komentarze

Wybory dawno temu, a jest coraz gorzej!
Proszę, zaloguj się aby skomentować...