• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 

Forum Związków Zawodowych – centrala związkowa, powstała w roku 2002 w Bydgoszczy. Obecnie siedziba FZZ mieści się w Warszawie. FZZ zrzesza ponad 400 tys. członków i posiada struktury organizacyjne w całym kraju. zobacz więcej...

Menu Główne

Pierwsze regionalne seminarium informacyjne Drukuj Email
(7 głosów, średnia ocena 4.71 na 5)
Fundusze strukturalne - Aktualności
Wpisany przez Jerzy Przybyszewski   
Czwartek, 14 Maj 2009 04:11
20 maja br., odbyło się pierwsze regionalne seminarium informacyjne, organizowane w ramach projektu „Modyfikowanie kultury organizacji w procesie restrukturyzacji przedsiębiorstw”.
20 maja 2009 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Wawrzkowizna” k/ Bełchatowa, odbyło się pierwsze z cyklu 16 regionalnych seminariów informacyjnych, organizowanych dla członków FZZ w ramach projektu „Modyfikowanie kultury organizacji w procesie restrukturyzacji przedsiębiorstw”.  Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 14.00
Program seminarium obejmował zarówno wykłady, jak i warsztaty z zakresu kreowania kultury organizacji w szeroko pojętych procesach zmian. Ponadto podczas spotkania zaprezentowane zostały możliwości ubiegania się o dotacje unijne przez pracowników.
Więcej informacji pod adresem e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze

Proszę, zaloguj się aby skomentować...